Середа, 08.04.2020, 11:23
Вітаю Вас Гість | RSS
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Святкуємо разом!

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Лічильник


Новини від "Освітнього порталу"
Головна » 2011 » Грудень » 18 » Попередні підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
01:04
Попередні підсумки проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
Підведено підсумки ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з української мови та літератури серед учнів 7-11 класів, що відбувся 03.12.2011 року. За підсумками роботи журі переможцями стали:

Шерматова Лоліта Сафарматівна, учениця 7 класу Забаринської ЗОШ І-ІІ ступенів - І місце,
Кравченко Лілія Іванівна, учениця 7 класу Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів - ІІ місце,
Щегурець Володимир Володимирович, учень 7 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів -ІІІ місце,

Калашнік Руслана Юріївна, учениця 8 класу Зачепилівського ліцею - І місце,
Пишненко Анна Олександрівна, учениця 8 класу Зачепилівського ліцею - ІІ місце,
Голуб Олександр Федорович, учень 8 класу Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів -ІІІ місце,

Семисало Анна Юріївна, учениця 9 класу Новомажарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - І місце,
Матвєєва Алла Андріївна, учениця 9 класу Зачепилівського ліцею - ІІ місце,
Новікова Вікторія Владиславівна, учениця 9 класу Орчицької ЗОШ І-ІІ ступенів - ІІІ місце,

Онищенко Анна Сергіївна, учениця 10 класу Зачепилівського ліцею - І місце,
Кайгородцева Богдана Олександрівна, учениця 10 класу Зіньківщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів - ІІ місце,
Коломієць Богдана Михайлівна, учениця 10 класу Зачепилівського ліцею - ІІІ місце,

Дрючан Юлія Володимирівна, учениця 11 класу Зачепилівського ліцею - І місце,
Жидко Катерина Іванівна, учениця 11 класу Новомажарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - ІІ місце,
Яремінець Надія Сергіївна, учениця 11 класу Руновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів - ІІІ місце.

Підведено підсумки ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій серед учнів 9-11 класів, що відбувся 27.11.2011 року. За підсумками роботи журі переможцями стали:

Бочаров Владислав Володимирович, учень 9 класу Орчицької ЗОШ І-ІІ ступенів - І місце,
Дядькін Олександр Сергійович, учень 9 класу Зачепилівського ліцею - ІІ місце,
Бака Віталіна Віталіївна, учениця 9 класу Забаринської ЗОШ І-ІІ ступенів - ІІІ місце,
Владимирець Денис Ігорович, учень 9 класу Забаринської ЗОШ І-ІІ ступенів - ІІІ місце,

Домонтович Василь Михайлович, учень 10 класу Зачепилівського ліцею - І місце,
Таратушка Геннадій Віталійович, учень10 класу Бердянського НВК - ІІ місце,
Павлова Анна Миколаївна, учениця 10 класу Зачепилівського ліцею - ІІІ місце,

Савчук Андрій Олександрович, учень 11 класу Зачепилівського ліцею - І місце,
Ярошик Наталія Валеріївна, учениця 11 класу Зачепилівського ліцею - ІІ місце,
Кривенко Лілія Сергіївна, учениця 11 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів - ІІІ місце,
Веклич Євгеній Сергійович, учень 11 класу Чернещинського НВК - ІІІ місце.

Підведено підсумки ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії серед учнів 8-11 класів, що відбувся 26.11.2011 року. За підсумками роботи журі переможцями стали:

Гришин Віталій Віталійович, учень 8 класу Новомажарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - І місце,
Пашкова Ганна Олексіївна, учениця 8 класу Зачепилівського ліцею - ІІ місце,
Лисяк Оксана Валеріївна, учень 8 класу Орчицької ЗОШ І-ІІ ступенів -ІІІ місце,

Бурмак Руслана Петрівна, учениця 9 класу Новомажарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - І місце,
Владимирець Денис Ігорович, учень 9 класу Забаринської ЗОШ І-ІІ ступенів - ІІ місце,
Бочаров Владислав Володимирович, учень 9 класу Орчицької ЗОШ І-ІІ ступенів - ІІІ місце,
Дядькін Олександр Сергійович, учень 9 класу Зачепилівського ліцею - ІІІ місце,

Смолянкіна Діана Олександрівна, учениця 10 класу Зачепилівського ліцею - І місце,
Новохацький Олександр Валерійович, учень 10 класу Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів - ІІ місце,
Бособрод Євгенія Ярославівна, учениця 10 класу Зачепилівського ліцею - ІІІ місце,
Хондока Валерія Петрівна, учениця 10 класу Новомажарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - ІІІ місце,

Яремінець Надія Сергіївна, учениця 11 класу Руновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів - І місце,
Жидко Катерина Іванівна, учениця 11 класу Новомажарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів - ІІ місце,
Дрючан Юлія Володимирівна, учениця 11 класу Зачепилівського ліцею - ІІІ місце.







Категорія: Поточна діяльність відділу освіти | Переглядів: 599 | Додав: Wladimir | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Корисні посилання
Погода в Зачепилівці

Слово мудрості
Новини від "Оsvita.ua"